Hoşgeldiniz Bugün 27 Mayıs 2017 Cumartesi

OzonJeneratoru.ORG - Türkiye'nin Ozon Jeneratörü Tedarikçisi

OzonJeneratoru.ORG internet sitesi öncelikle ozon jeneratörü hakkında tüketiciyi bilgilendirme amacıyla yayına başlayan bir web platformudur. Sitemizin kuruluş amacı ozon ve ozon üreten ozon jeneratörleri hakkında son kullanıcıyı aydınlatma fikriydi. Bu amaçla yayına başlayan sitemizde bir müddet sonra bu işi hakkıyla yapan firmaları da tanıtma fikri oluştu. İnternet araştırmaları ve kullanıcı referansları sonucu bu işi kendi imalat ve tasarımları ile yerli üretim yapan ve Türkiye ve yurt dışına ürünlerini pazarlayan Çağdaş Ozon Sistemleri Mühendislik firmasının ile tedarikçi olarak anlaşma yapıldı. Şu an sitemiz Çağdaş Ozon Sistemleri firmasına ait ozon jeneratörlerinin satış ve danışmanlığını yapmaktadır.

Ozon Jeneratörü tedarikçi firmamız Çağdaş Ozon Sistemleri, Ozon jeneratörleri imalatı, satışı ve satış sonrası teknik desteğinin verilmesi amacıyla kurulmuştur. Deneyimli ve güçlü bir teknik kadroyla yola çıkan Çağdaş Ozon Sistemleri ozon jeneratörlerini sürekli yenilenen modelleri ile en düşük kapasiteden en yüksek kapasiteye kadar üretim yapabilecek şekilde geliştirmiştir.

Müşteri ve hizmet odaklı çalışma anlayışıyla faaliyet gösterdiği sektörlerde daima en ileriyi ve en iyiyi kendine hedef olarak seçen Çağdaş Ozon Sistemeleri firması Ozon Sistemelerinde Türkiye pazarında söz sahibi olmayı başarmıştır ve ürettiği Ozon Jeneratörleri yurtiçinde çok sayıda işletmede kullanılmaktadır.

Ürettiğimiz Ozon Jeneratörleri BENART Uluslararası Teknik Kontrol ve Belgelendirme Şirketi tarafından onaylanılarak CE sertifikası almaya hak kazanmış Ozon Jeneratörüdür. Kalite belgelerimiz ISO 9001 ve ISO 22000 mevcuttur.

Sitemiz Çağdaş Ozon Sistemleri firmasına ait ürünleri internet aracılığıyla sizlere sunmaktadır. İnternet şubesi olmamız sebebiyle fiyatlarımız ekonomik olup şimdi internet üzerinden form doldurup nasıl bir ozon sistemine ihtiyaç duyduğunuzu belirtirseniz uzman ekibimiz sizinle irtibata geçecek ve ücretsiz danışma hizmeti vererek size uygun ozon sistemi çözümlerini sizinle birlikte belirleyecektir. Tıklayın İnternet avantajlı fiyat ve ücretsiz danışmanlık hizmeti alın.

info@ozonjeneratoru.ORG