Hoşgeldiniz Bugün 24 Haziran 2018 Pazar

Havuz Ozon Jeneratörü Fiyatları ve Havuz Ozon Sistemi Fiyat Seçenekleri

Havuz ozon sistemleri fiyat ve kullanım kolaylığı baz alındığında ozonla havuz temizliği için sıkça tercih edilen havuz ozon sistemleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Havuz ozon jeneratörü kullanılarak yapılan ve ekonomik havuz ozon jeneratörü fiyatları ile de bunu pekiştiren ozonla havuz temizliği sıkça kullanılan havuz temizleme yöntemleri arasında yer almaya başlamıştır. Ayrıca ozonla temizlenen havuzlar insanlar tarafından sıkça tercih edilmeye başlanmış ve internet arama motoru Google ile "ozonla temizlenen havuzlar" şeklinde aramalar dahi şehir bazında yapılmıştır. Güvencemizdeki düşük maliyetli havuz ozon jeneratörleri ve uygun fiyat havuz ozon sistemleri ile havuzlarınız bundan sonra pırıl pırıl ve hijyenik olacaktır. Firmamız tamamen kendi tasarımı ve tüm gerekli sertifikaları almış yerli üretim yüzme havuzu ozonlama sistemleri ve havuz temizleme sistemleri ile tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir. Endüstriyel havuz temizleme sistemimizin fiyatının ekonomik olması tamamen cihazımızın kendi imalatımız olmasındandır. Ozonla havuz dezenfeksiyonu ve havuz ozonlama işlemi havuz ozon jeneratörlerimiz ile kolay ve pratik!

Havuz Ozon Jeneratörü Fiyatları ve Havuz Ozon Sistemi Fiyatları hakkında internetten fiyat bilgisi edinmeye çalışmak yanlış bilgilenmenize sebep olacağından nasıl bir ozon sistemine ihtiyaç duyduğunuzu belirterek uzman ekiplerin sizinle irtibata geçmesi ve ücretsiz danışma hizmeti vermesi size uygun ozon sistemi çözümlerini sizinle birlikte DOĞRU FİYATLAR İLE belirlemesi gerekmektedir..

Ozonla temizlik, havuz dezenfeksiyon yöntemleri arasındadır ve çok sıklıkla kullanılmaktadır. Havuzlarda çok sayıda insan aynı suyu kullandığından yüzme havuzu suları mikro organizmalardan arındırılmalıdır. Ozonla havuz dezenfeksiyonu günümüzde havuz işletmecisinin kullandığı yöntem olmuştur. Buna sebep ozonla yapılan dezenfeksiyon havuz suyunu sağlık ve hijyen açısından daha uygun bir ortam haline çevirir. Havuz suyu ozonlama ve ozonla havuz temizliği insanlar üzerindeki sağlık etkileri de son derece olumludur. Klorla havuz dezenfeksiyonda deride kaşıntı, gözlerde tahrişler, ölü doğumlar, karaciğerde hasarlar, kanser vakaları.. vb sağlık etkilerinin oluşabilirken ozon ile temizlenen havuzlar ise daha sağlıklı sonuçlar vermektedir.

Ozon Jeneratörlerinin BENART Uluslararası Teknik Kontrol ve Belgelendirme Şirketi tarafından onaylanılarak CE sertifikası almaya hak kazanmış Ozon Jeneratörüdür. ISO 9001 ve ISO 22000 kalite belgeleri mevcut olmalıdır.